Auracast en Fast Pair binnen de vergoede zorg

LE Audio, en daarmee Auracast en Google Fast Pair, in een hoortoestel binnen de vergoede zorg klinkt als iets dat voorlopig nog niet beschikbaar zou zijn. Bernafon kiest echter voor een andere aanpak.

Met de introductie van de Encanta miniBTE R brengt de fabrikant deze recente technieken naar zorgcategorie 4. Volgens Bernafon is dat bijzonder, omdat deze functies normaal gesproken vooral worden verbonden met toestellen op de vrije markt.

Encanta miniBTE R breidt mogelijkheden uit

De Encanta miniBTE R is een ‘2-in-1’ hoortoestel dat vanaf nu beschikbaar is bij Bernafon. Het toestel werd onlangs gelanceerd tijdens de EUHA in Duitsland. Voor wie daar niet bij aanwezig was, is de introductie terug te kijken in een on demand webinar. Bernafon benadrukt dat het toestel een breder publiek bedient doordat het beschikt over twee aanpasniveaus (85 en 105). Hiermee is het geschikt voor mensen met een matig tot ernstig gehoorverlies.

Meer functies en details worden toegelicht in de webinar: ‘33 minuten met Bernafon: Auracast vanaf Zn-categorie 4’.

Bekijk hier de webinar terug.
https://bernafon.webinargeek.com/33-minuten-met-bernafon-encanta-minibte-auracast-en-fast-pair

www.bernafon.nl