Mary Doumtsi treedt aan als Chief Customer Officer bij nexeye

nexeye, het moederbedrijf van onder andere Hans Anders, eyes + more en Direkt Optik, kondigt met trots aan dat Mary Doumtsi per 1 mei is benoemd tot Chief Customer Officer (CCO). In haar nieuwe functie is zij verantwoordelijk voor de salesorganisaties van Hans Anders en eyes + more in Nederland en België, Direkt Optik in Zweden, en de centrale marketingcommunicatie van de gehele nexeye group.

Mary Doumtsi brengt meer dan 15 jaar internationale ervaring mee op het gebied van retail, hoorzorg, merkstrategie en klantbeleving. Voor haar komst naar nexeye vervulde zij de rol van Chief Retail Officer bij WSAudiology, waar zij wereldwijd multidisciplinaire teams aanstuurde. Ze was daar medeverantwoordelijk voor het ontwikkelen van purpose-gedreven strategieën die het verschil maken voor miljoenen mensen met gehoorverlies. Eerder bekleedde ze senior functies bij onder andere G-Star RAW en PVH Corp. (Tommy Hilfiger & Calvin Klein), na haar studie aan de University of Bath.

De benoeming van Mary benadrukt de ambitie van nexeye om de komende jaren sterk te groeien in zowel de optiek- als de audiomarkt. Met name binnen de hoorzorg ziet het bedrijf veel potentieel. Hans Anders wil zijn positie in deze markt aanzienlijk versterken en inzetten op versnelde groei.

Bart van den Nieuwenhof, CEO van nexeye, over de benoeming

“We zijn ontzettend blij Mary te mogen verwelkomen binnen ons executive team. Ze brengt een schat aan ervaring in hoorzorg mee en haar visie op klantbeleving en teamontwikkeling sluit perfect aan bij onze ambities. Met Mary aan boord zetten we volop in op groei, innovatie en het versterken van onze positie als toonaangevende retailer voor toegankelijke en kwalitatieve oog- en hoorzorg”.

Mary Doumtsi over haar start bij nexeye

“Wat mij direct aansprak bij nexeye is de unieke combinatie van zorg, toegankelijkheid en zelfexpressie – precies op het snijvlak van health en lifestyle. Mijn ervaring in zowel fashion als hoorzorg komt hier prachtig samen. Ik geloof sterk in de kracht van purpose-gedreven merken die écht impact willen maken. nexeye heeft alles in huis om die rol verder te versterken, met sterke merken, een scherp prijsbeleid en een team vol toewijding. Ik kijk er enorm naar uit om samen de toekomst vorm te geven”.